Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
No to właśnie się skrzyknęli i w dniu 16 listopada Wójta rozliczyli i ponad połowę Rady Gminy też. I ja do siebie pretensji nie mam bo mam to co chciałem, a chciałem zmiany władzy, zobaczymy czy dobrze wybrałem za jakiś czas. Też nie widzę sensu wywlekania brudów. Ja się chcę dogadać, podkreślałem nie raz że szanuję i jednych i drugich ale jest tu kilka osób które jątrzą i nic na to nie poradzę. Mi osobiście zależy żeby w Gminie było lepiej niż jest a zmian się nie boję bo mam czyste sumienie.
  co znaczy "lepiej"?, konkrety poproszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I mnie niestety rozczarowala nowa wójt gminy - w zasadzie czuję że zmiany będą - ale na gorsze. Niestety odniosłam wrażenie że Pani Dorota w ogóle nie ma pomysłu na politykę gminną a czasami to nawet nie wie o czym mówi. Jeśli tak samo będzie przemawiała czy też w gminnych sprawach  czy w staraniach o fundusze unijne to dostaniemy...figę. Co by nie mówić - były wójt miał gadane i umiał skutecznie przekonywać a przede wszystkim znał przepisy. Pani Dorota nikogo nie przekona a o przepisach samorządowych nie ma zielonego pojęcia. Obyśmy szybko wszyscy nie pożałowali głosu oddanego na nią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Wójt w Januszówce  nie zaprezentowała się wybitnie, trochę opowieści z epoki sprzed wyborów, teraz ludzie chcieli posłuchać o jej konkretnych rozwiązaniach a tu dużo słów, bardzo dużo słów o niczym, same ogólniki. to moje zdanie oparte na dwudniowym doświadczeniu, bardzo chętnie je zmienię, jeśli p Wójt da mi okazję, ale teraz to  ....  nie jest dobrze. i na dodatek wcale niej jest podobna do zdjęcia, które prezentowała po co był ten foto schop? trzeba było pokazać prawdziwą twarz a nie tą sprzed 20 lat, byłby o jedno rozczarowanie mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Wójt w Januszówce  nie zaprezentowała się wybitnie, trochę opowieści z epoki sprzed wyborów, teraz ludzie chcieli posłuchać o jej konkretnych rozwiązaniach a tu dużo słów, bardzo dużo słów o niczym, same ogólniki. to moje zdanie oparte na dwudniowym doświadczeniu, bardzo chętnie je zmienię, jeśli p Wójt da mi okazję, ale teraz to  ....  nie jest dobrze. i na dodatek wcale niej jest podobna do zdjęcia, które prezentowała po co był ten foto schop? trzeba było pokazać prawdziwą twarz a nie tą sprzed 20 lat, byłby o jedno rozczarowanie mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwcie sie ze wojt to znal przepisy, mial gadane - ludzie, przez 20 lat mial czas sie tego nauczyc. Gdy zaczynal wojtowac ludzie nie byli tak świadomi jak teraz, trochę wyrozumiałości. A co do zdjęcia to fotka do plakatu robiona była w trakcie tegorocznej kampanii i wydaje mi sie ze akurat nie to jest najwazniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie na luz kobieta nawet jeszcze niezaprzysiezona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halo halo we wcześniejszych postach była mowa że oj nie glosujemy na p.wójta bo chcemy wykurzyc p.Barbarę z gminy tu nie chodzi o p.Mirka było tak było.A teraz taki myk p.Barbara zostanie i co żeście zmienili .Tylko wójta i to na jakiego szkoda gadać zamienił stryjek siekierę na kijek. Aha a to forum utworzone prze p.Dorotę miało być przeciwko p.Mirkowi tak a robi się przeciwko p.Dorocie czyli kij ma dwa końce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze pani Dorota wójtem nie jest a wypowiadasz się jakby co najmniej w połowie kadencji byla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Forum nie zostało utworzone przez Panią Dorotę ale Ty wiesz lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ta kanalizacja została do końca odebrana? Czy dalej nie ma drogi utwardzonej i dojazdu do niej.... Tak tylko pytam...
 przepraszam, chodziło mi o 2 kije jeden do siadania, drugi do odganiania wilków, zgodnie z epoką. a wszystkiemu winna Baśka pewnie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwcie sie ze wojt to znal przepisy, mial gadane - ludzie, przez 20 lat mial czas sie tego nauczyc. Gdy zaczynal wojtowac ludzie nie byli tak świadomi jak teraz, trochę wyrozumiałości. A co do zdjęcia to fotka do plakatu robiona była w trakcie tegorocznej kampanii i wydaje mi sie ze akurat nie to jest najwazniejsze
niestety to zdjęcie to porażka, pod kościołem widziałam fajną babkę, wybory wygrała jakaś inna, dużo brzydsza i starzej wyglądająca, to jest kwestia uczciwości, wygląd  nie jest oczywiście nie jest najważniejszy, ale gdyby dała to bardziej podobne to rzeczywistości - nie byłoby rozczarowania, A gadane to i ona ma, tyle, że on wiedział o czym mówi a ona dalej nie, i  tak się dała poznać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam oj tam a na woim zdjęciu w necie wójt miał wyretuszowany nos i co z tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to do jakiej pracy można się dostać nie mając kompetencji? bo tak tłumaczycie, że ona będzie się uczyć? Teraz? przecież przed wyborami wszystko wiedziała ? Starała się o pracę, dostała ją to do roboty a tu ciągle wymówki. A Baśka musi zostać bo ktoś musi być winny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Forum nie zostało utworzone przez Panią Dorotę ale Ty wiesz lepiej
to brzydko tak się wybierać niegrzecznego dziecka w januszowce  zarzucili jej to forum, to teraz biedna się wywija jak może
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w to BAŚKA ten kurs wędzenia zorganizowała żeby nową wójt skompromitować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypadła słabo, ale może się wyrobi z czasem, teraz już nic nie zmienimy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety to zdjęcie to porażka, pod kościołem widziałam fajną babkę, wybory wygrała jakaś inna, dużo brzydsza i starzej wyglądająca, to jest kwestia uczciwości, wygląd  nie jest oczywiście nie jest najważniejszy, ale gdyby dała to bardziej podobne to rzeczywistości - nie byłoby rozczarowania, A gadane to i ona ma, tyle, że on wiedział o czym mówi a ona dalej nie, i  tak się dała poznać.
Kobyłka ty skończ te swoje monologi. Matka dostała po życiorysie i pogódź się z tym bo swoimi postami tylko pogarszasz jej dalsze losy w gminie. Wiesz ,że Wójt nie może jej wyrzucić od tak ale dyscyplinarek się nazbiera i poleci jak grom z jasnego nieba. Więc skończ pisać fałszywe oszczerstwa albo będziesz jedną z tej reklamy - pomóż dzieciom przetrwać zimę - tylko za twoje poczynania nie wiem czy ci ktoś pomorze.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może, ale sami chcieliście, aby się przyglądać to się ludzie patrzą i z tym trzeba się pogodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobyłka ty skończ te swoje monologi. Matka dostała po życiorysie i pogódź się z tym bo swoimi postami tylko pogarszasz jej dalsze losy w gminie. Wiesz ,że Wójt nie może jej wyrzucić od tak ale dyscyplinarek się nazbiera i poleci jak grom z jasnego nieba. Więc skończ pisać fałszywe oszczerstwa albo będziesz jedną z tej reklamy - pomóż dzieciom przetrwać zimę - tylko za twoje poczynania nie wiem czy ci ktoś pomorze.   
Straszysz nie tą osobę, mnie wójt nie może zwolnić ani nic zrobić, to ja, elektorat szary a odczucia kilkunastu osób po dzisiejszym i wczorajszym spotkaniu po tej odpowiedzi to grono tylko się powiększy, nie rozumiesz, że jej szkodzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 89 z 343

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...